5

КАЗКОВІ КАРУСЕЛІ «КОЛЬОРОВІ БАРВИ ДИТЯЧИХ МРІЙ»

Сенсація!

В центральну міську бібліотеку для дітей прокралися злодії в чорних масках! Вони намагалися зірвати проведення казкових каруселей «Кольорові барви дитячих мрій» та переплутати всі казки, щоб наші маленькі читачі не мали змоги насолоджуватися книгами й читанням.

Білосніжка покликала на допомогу малят та своїх друзів. Завдяки кмітливості, рішучості, невпинній енергії маленьких читачів були здолані всі перепони і казки повернулися на свої полички. Казкові злочинці були покарані, а діти свою перемогу над злом святкували енергійними танцями, завзятими іграми та веселощами.

Головне, що малеча навчилася найважливішим у житті речам – умінню бачити казкове в звичайних речах і не боятися будь-яких змін та труднощів!

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.