2

КАЗКА ВГОЛОС «МИ ЧИТАЙЛИКИ»

Соціальна послуга «Бібліоняня» має попит серед жителів нашого міста. В рамках реалізації проєкту «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці» волонтери надають вільний час батькам й допомагають розв’язувати нагальну проблему проведення змістовного дозвілля дітей, створюючи сприятливі умови для соціалізації та адаптації дошкільників та молодших школярів.

Малята з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми старшими друзями. Всі разом волонтери та діти поринають у захопливий світ ігор та книг. Юнаки та дівчата під час спілкування розповідають їм багато нової та цікавої інформації про світ. Читання невеличких розповідей, легенд чи казок викликає у дітей бажання дізнаватися щось нове, а запальні руханки та активні ігри не дозволяють їм сумувати.

Завдяки старанням наших волонтерів, діти вчаться, розвиваються та розкривають свій внутрішній потенціал.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.