5

ЗІ СПЛАВУ ГЕРОЙСТВА МЕРТВИХ І ЖИВИХ ПИСАЛОСЬ ІМ’Я – ПЕРЕМОГА

08 травня весь український народ, вже вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії рф. Кривавою сторінкою в книгу історії світу вписана Друга світова війна. Українська земля була одним з основних полів битви у ній. Ціною перемоги мужніх воїнів над гітлерівською Німеччиною, стали надзвичайно великі втрати впродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на теренах нашої держави та мужньо боронили рідну землю від окупантів.

З нагоди цієї дати працівники бібліотеки-філії №10 провели годину пам’яті та безсмертя «Зі сплаву геройства мертвих і живих писалось ім’я – Перемога». Захід пройшов онлайн на платформі Google-Meet, спільно з 8-А класом Ліцею №10. Бібліотекарка поінформувала учасників заходу про події Другої світової війни та вагомий внесок українського народу у перемогу над фашистським нацизмом.

Корисним доповненням розповіді стало пізнавальне відео «Міф про «Народ-Визволитель», який учні з цікавістю переглянули. Відомо, що сучасна російська пропаганда, зміщує акценти на перемозі, називаючи визволителем не радянський, а російський народ, привласнюючи перемогу над фашистським нацизмом лише собі, що не відповідає дійсності.

На завершення заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих в роки Другої світової війни.

Ми завжди повинні пам’ятати, знати й шанувати тих, чиїми зусиллями була здобута перемога і завдяки кому, ми обов’язково переможемо і сьогодні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.