12

ЗУСТРІЧ З ПИСАНКАРКОЮ ІРИНОЮ МИХАЛЕВИЧ «ПИСАНКА – ВИТВІР МИСТЕЦТВА»

А чи знаєте ви, що писанка – це не просто сувенір? Вона несе в собі високий заряд енергетики.

10 квітня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулася зустріч «Писанка – витвір мистецтва» з Іриною Михалевич, яка з 2011 року створює писанки. Пані Ірина створює авторські писанки, використовуючи лише рослинні барвники, які робить з квітів, корінців та листя.

Під час зустрічі майстриня запропонувала студентам Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтва великодню вікторину про традиції, прикмети, обряди та застереження пов’язаних з цим днем. Присутні з великим задоволенням відповідали на запитання.

Чудовим доповненням до заходу був майстер-клас з писанкарства «Лемківська писанка», виготовлення якої триває від 10 хвилин до кількох годин. Родзинкою є те, що її розписують звичайним сірником.

По завершенні кожен з присутніх отримав власне творіння – писанку-оберіг, який неодмінно принесе здоров’я, взаєморозуміння та добробут.

2 Коментарі

Crypto casino Відповіcти

Your bonus from http://gg.gg/13oh3t connect your wallet and enter promo code (3gSwd234) and get 0.5 eth + 300 free spins, Withdrawal without

Blur CRYPTO Airdrop Відповіcти

Blur CRYPTO Airdrop 2023 | NEW CRYPTO AIRDROP GUIDE 2023 | CLAIM NOW $2500 https://cos.tv/videos/play/43670739785125888

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.