8

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти. Його святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє. Українське Різдво пов’язане з віковими традиціями.

На абонементі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, 4 січня, відбулося чергове засідання клубу «Чарівність» – музично-поетична фантазія «Різдвяні зустрічі в бібліотеці».

Бібліотекарі разом з «чарівницями» занурилися у неймовірний світ різдвяних традицій та звичаїв, дізналися про обряди, пов’язані з приготуванням куті, повір’я та прогнози на рік, які робилися у ці дні. Цікавою родзинкою був розіграш лотереї, де кожен, учасник отримав сюрприз.

Учасницям клубу був запропонований творчий майстер-клас «Різдвяний свічничок». Зі звичайної скляної банки вони виготовили справжнє диво – оригінальний свічник, а мерехтливе полум’я свічки в цьому підсвічнику створило атмосферу новорічної казки.

Майстер-класи заряджають новими емоціями, позитивом, відволікають від повсякденних турбот, дозволяють творчо відпочити та прокачати свою креативність.

Цікаві та захопливі майстер-класи проходять кожної середи о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14.

Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості!

1 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.