5

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

Читання – процес творчий. Прочитана книжка, як отриманий електрозаряд, хоче жити далі, передаватись від людини до людини, вмикати обмін думками й змінювати освітлення в довколишньому пейзажі.

29 березня, на абонементі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС відбувся bookSlam «Я прочитав і вам раджу». Під час засідання жіночого клубу «Чарівність» учасниці познайомились з найромантичнішими історіями кохання в українській літературі, детективами та навіть історичною фантастикою. Чарівниці обмінялися думками, своїми зауваженнями про прочитане, про те, що хвилює найбільше, поспілкувалися з однодумцями.

Напередодні Дня олівця, керівниця клубу Тетяна Ракушина провела майстер-клас «Підставка під олівці» та розповіла як гарно її прикрасити. Аби олівці більше не були об’єктами постійних пошуків, хаотично розкидані не дратували і завжди гарненько складені були під рукою, чарівниці виготовили підставку для олівців та ручок. Як завжди, знадобилась фантазія, уява, трішечки терпіння та зусиль.

Цікаві та захопливі майстер-класи під час засідання клубу «Чарівність» проходять кожної середи о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14.

Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.