5

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

Сьогодні незвичайний день. На другий місяць зими припадає одне з найбільших і найшанованіших свят – Стрітення. У народі вважали, що на Стрітення зима з весною зустрічається, а по дорозі вони сперечаються між собою.

Про стрітенські прикмети та обряди велася мова в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС на засіданні клубу «Чарівність» – «Народні прикмети: передбачення погоди», яке відмічається 15 лютого.

На Стрітення сонце повертає на літо, часто буває так, що в цей день може зранку ще мести снігом, завірюха, мороз, а після обіду вже виглядає сонечко і весело посилає свої промені на землю, тож хай завжди в ваших оселях буде мир і спокій. А щоб все збулося майстрині-чарівниці разом з провідним бібліотекарем Тетяною Ракушиною, виготовили свій власний оберіг «Магніт хатинка». Майстер-клас пройшов гамірно та весело: чарівниці згадували прислів’я та приказки про свято, а також розповідали про свої родинні традиції святкування.

Присутні отримали гарний весняний настрій. «Хай Господь береже усіх нас», – такими теплими словами-побажаннями завершилося це засідання.

Цікаві та захопливі майстер-класи проходять кожної середи о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14.

Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.