11

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

Зацвіли каштани
У моєму місті:
Золотистим цвітом
Зарясніли в листі…

В останню неділю травня наше рідне місто Олександрія відмічає день народження. Багата й прекрасна Олександрійська земля, славна своєю історією, чарівною природою і людьми. Хто ми і який наш родовід, яку територію заселяли наші предки, які найдавніші наші міста?

Сьогодні, 25 травня, в рамках засідання жіночого клубу «Чарівність» на абонементі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС було проведено інформ-мікс «Відкрий для себе рідне місто». Бібліотекар розповіла про історичні корені та культурні надбання міста, визначні та пам’ятні місця, а також ознайомила присутніх з літературою рідного краю.

На вулицях нашого міста росте красиве і дивовижне дерево – каштан. Його відрізняє практично все: величезне листя, плоди, що ховаються за колючими голками, і суцвіття, схожі на свічки. Запах швидко заповнює весь простір навколо, не залишаючи нікого байдужим. Щоб довше панувала весна «чарівниці» разом з майстринею Ракушиною Тетяною виготовляли брошку «Квітучий каштан».

Під час майстер-класу, панувала приємна, дружня атмосфера, яка допомогла кожній учасниці повною мірою відчути творче натхнення.

Цікаві та захопливі майстер-класи під час засідання клубу «Чарівність» проходять кожного четверга о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14. Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості

1 Коментарі

промокод для 1 x bet Відповіcти

1xbet при регистрации промокод http://grownupsmag.com/wp-content/pgs/?promokod_260.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.