4

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

Розцвітає бузок, квітують каштани, сакури, конвалії, тюльпани та іриси – на початку травня багато олександрійських дворів схожі на райський сад: пишний, строкатий і пахучий. Етюди природи, мабуть, нікого не залишають байдужим: яскраві барви і п’янкий аромат – чудовий антидепресант.

03 травня, на абонементі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС відбулися читаляси «Весна свічки каштанів запалила» в рамках засідання клубу «Чарівність». «Чарівниці» із задоволенням читали та слухали вірші про весну, які оспівують красу весняної пори та зачаровують своєю мелодійністю.

Спостерігаючи за рослинами, люди надавали їм символічне значення. Так квіти передавали найрізноманітніші почуття й емоції. Наприклад: звичайний польовий мак говорить про солодкі мрії; червоний мак висловлює величезне задоволення.

Валяння з вовни – дуже цікавий творчий процес. Керівниця клубу, провідний бібліотекар Тетяна Ракушина, провела майстер-клас з виготовлення брошки з вовни «Брошка мак». Така брошка стане чудовим подарунком для матусі, бабусі чи подруги, її можна одягати на різні українські свята.

Під час майстер-класу, панувала приємна, дружня атмосфера, яка допомогла кожній учасниці повною мірою відчути творче натхнення.

Цікаві та захопливі майстер-класи під час засідання клубу «Чарівність» проходять кожної середи о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14.

Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.