7

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ЧАРІВНІСТЬ»

Благовіщення – третє найважливіше у році церковне свято після Різдва та Великодня. У цей день віряни відзначають подію з життя Діви Марії, коли Архангел Гавриїл повідомив їй, що у Марії народиться Божий Син, тобто повідомив їй благу звістку.

05 квітня, на абонементі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС відбувся народознавчий калейдоскоп «Благовіщення, всесвіт квітує, мала пташечка радість вістує!» Під час засідання жіночого клубу «Чарівність» учасниці познайомились з традиціями святкування, народними прикметами та що не можна робити на Благовіщення.

Під час засідання, керівниця клубу, провідний бібліотекар Тетяна Ракушина провела майстер-клас «Пташка з ниток», розповіла як здивувати своїх друзів приємними дрібничками – маленькими та ніжними пташечками із ниток, виготовленими власноруч. Пташка – це не тільки символ щастя, але й чудова прикраса для інтер’єру.

Була тепла і дружня атмосфера, як завжди, знадобилась фантазія, уява, трішечки терпіння та зусиль. Заняття подарувало всім відчуття дитинства й безтурботності. Кожному вдалося створити свою унікальну пташечку та загадати бажання.

Цікаві та захопливі майстер-класи під час засідання клубу «Чарівність» проходять кожної середи о 14:00 годині, за адресою: вул. Перспективна, 14. Приходьте і отримайте радість і задоволення від процесу творчості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.