14

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ЗНАВЦІВ РІДНОГО СЛОВА «МОВА ЄДНАННЯ»

«Грудень – це місяць, коли ми можемо творити добро і дарувати людям тепло своїх сердець», – такими словами розпочала чергове засідання клубу знавців рідного слова «Мова єднання» Аліна Ігорівна. Коротко розповівши про цикл зимових свят, ведуча клубу запросила присутніх на свої активності.

Цього разу відвідувачки бібліотеки-філії № 8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС продовжили інтелектуальну гру «Знавці української мови», відповідаючи на питання з розділів «Фонетика» та «Фразеологія». Під час виконання тестових завдань учасницям клубу вдалось повторити чимало: які звуки називаються дзвінкими, глухими, сонорними, яке значення мають фразеологізми та які одиниці не є стійкими тощо.

Крім того, присутні виконували завдання різних фантів: скласти підбадьорливе повідомлення для військових без використання суржику, придумати передбачення для наступного року українською, як зміниться українська мова через 50 років, назвати якомога більше слів, що починаються з літери «П» тощо. Таке завдання зворушило учасниць клубу і викликало позитивні емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.