8

ЗАСІДАННЯ «БАТЬКІВСЬКОГО КЛУБУ». ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ

Аби допомогти дітям, їхнім батькам та опікунам опанувати навички самостійного зниження рівня стресу, емоційного навантаження, піклування про здоров’я, безпеку та розвиток дітей під час війни, звичайно ж, потрібні корисні поради від психолога.

Тому на засіданні «Батьківського клубу», який проходить щовівторка в центральній міській бібліотеці для дітей, розглядалася тема про ефективні та доступні всім вправи для антистресової саморегуляції. На зустріч було запрошено практикуючого психолога Марину Жовтоштан, яка поділилася корисними лайфхаками на кожен день для оптимізації психоемоційного стану, дієвими та корисними способами й прийомами уникнення  тривожного психологічного стану.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізує Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine. 

Оскільки засідання клубу відбулося у святковий день – День святого Валентина – на присутніх чекав сюрприз. Учасники  проєкту «Волонтер+» підготували для гостей креативне привітання та подарували солодкі смаколики.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди цікаво, корисно і душевно!

Чекаємо на вас щовівторка о 15:00 за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.