5

ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «РОСЛИНИ»

Дослідники з Малої лабораторії, що на цьому тижні функціонувала на базі бібліотеки-філії №10 працювали над темою «Рослини». Що ж цікавого вони дізналися?

Провели ряд дослідів, з’ясували: які умови необхідні для росту рослин, що найголовніше – вода, світло, ґрунт чи повітря, як та чим насправді дихають рослини, як потрібно за ними доглядати. Розглянули властивості рихлої землі, з’ясували, що може статися з рослиною, коли її середовище забруднене або змінене на гірше, довідалися про значення ґрунту для життя рослин. Також, маленькі академіки, дізналися секрети соснових шишок та як впливає сонце на рослини.

Читали, грали в ігри на розвиток дрібної моторики та логіки, розвивали уяву, висадили вітамінні овочі, посмакували смаколиками та побували на майстер-класі «Тюльпани».

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО “Обласний жіночий інформаційний центр” та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського “Діти України” і війна. Кропивницький” за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.