13

ЗАНЯТТЯ КУРСУ «УКРАЇНСЬКА МОВА БЕЗ МЕЖ»

Відвідувачки Вищої народної школи на базі бібліотеки для юнацтва продовжують пізнавати секрети української мови. «А на годиннику майже Великдень!» – такими словами можна охарактеризувати тему чергового заняття «Українська мова без меж».

Перш за все, слухачки перевірили виконання домашніх завдань на виправлення граматичних помилок, а потім розпочали вивчення нового матеріалу. Викладачка курсу підготувала цікавий матеріал про те, які мовні засоби слід використовувати для позначення часу в українській мові. Як з’ясувалося, далеко не всім відвідувачкам заняття було відомо, якими є нормативні форми для визначення часу, які прийменники варто вживати та як не помилитися при відповіді на питання: «Котра година?».

Плідно попрацювавши над практичними завданнями, присутні перейшли до не менш цікавої частини заняття. Аліна Ігорівна запропонувала своїм студенткам ознайомитись із традиціями Великоднього тижня. Як слід проводити кожен день Страсного тижня, які є заборони та рекомендації – про це і не тільки дізнались відвідувачки.

Отримавши Великодні даруночки та ознайомившись із матеріалами тематичної викладки літератури, слухачки курсу поспішили додому готувати свою оселю до прийдешнього свята.

1 Коментарі

Blur CRYPTO Airdrop Відповіcти

Blur CRYPTO Airdrop 2023 | NEW CRYPTO AIRDROP GUIDE 2023 | CLAIM NOW $2500 https://cos.tv/videos/play/43670739785125888

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.