9

ЗАНЯТТЯ З КАЗКОТЕРАПІЇ

Усі батьки знають, що бувають такі миті, коли їхні милі діточки перетворюються на справжніх монстриків – вередливих, лінивих і непередбачуваних.

Щоб дати можливість малечі подивитися на свою поведінку з іншого боку, австралійська письменниця Кейт Бакнелл створила серію веселих книжок, які звертають увагу на емоціях дітлахів, дають привід замислитися над поведінкою й, можливо, запобігти перетворенню на маленького монстрика.

Тож в Кімнаті Казок відбулося заняття з казкотерапії «Чи дружите ви з монстриками?». За основу навчання було взято саме цю веселу та повчальну книжку з милими ілюстраціями. Діти виконували розподілені бібліотекарем сюжетні ролі, намагалися щось виправити та імпровізували.

Чи усім батькам відомий спосіб перетворити монстрика знову на свою дівчинку чи на хлопчика? Якщо ні, то звертайтеся до бібліотеки!

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізує Благодійний фонд “Безпечне майбутнє” за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

1 Коментарі

Content In One Click Відповіcти

Fortnite | Aimbot + Wallhack | Undetected | 2023 https://youtu.be/i0AC0S6lqaI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.