10

ЗАНЯТТЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ «ІГРИ ДЛЯ ЗНЯТТЯ СТРЕСУ»

Основна команда проєкту «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці» запросила молодих волонтерів на тренінг «Ігри для зняття стресу», який проходив в центральній міській бібліотеці для дітей.

В роботу юнаки та дівчата вкладають свої емоції, свої сили, інтелектуальні знання, а це не рідко призводить до стресу. Стрес супроводжує нас протягом всього життя. Отож, дуже важливо вчасно помітити його симптоми й вміти подбати про себе. Бібліотекарі мали на меті вберегти молодь від емоційного та психологічного вигорання та надати поради як віднайти свої внутрішні ресурси.

Під час цікавого і змістовного заняття тренерки використовували вправи, ігри, мозковий штурм, інформаційні повідомлення, роботу в групах. Тренери ділились власним досвідом, а волонтери розповідали про свої хвилювання.

Молодим людям були представлені всі антистресові приладдя, які наявні в просторі дієвої молоді: тенісний стіл, настільний футбол, антистресові розмальовки, багато різновидів настільних ігор.

Проведений тренінг ще більше згуртував колектив, нагадав про позитив у житті, навчив берегти себе й відновлювати сили.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.