12

ЗАНЯТТЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ ДЛЯ ДІТЕЙ

Англійська – це мова, що найширше вивчається у світі. Приблизно 1.5 млрд людей вчать її. Технології продовжують єднати світ, і завдання знаходити спільну мову із друзями чи колегами з інших країн стає все важливішим. На щастя, навіть якщо ви не володієте офіційною мовою певної країни, ви завжди зможете спілкуватися міжнародними мовами, в першу чергу – англійською.

А от щоб гарно володіти англійською мовою її потрібно вивчати з дитинства, освоювати вимову, діалекти, фонетику, граматику поступово крок за кроком.

25 січня, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС пройшло перше заняття з англійської мови для дітей віком від 9 до 11 років, за участі викладача англійської мови – Рибницької Тетяни викладача англійської мови та літератури з м. Харкова, яка працює за Британською методикою викладання.

Навчання побудоване на інтерактивних уроках, з актуальними темами та ресурсами. Заняття з англійської мови допоможуть діткам набути впевненість у володінні англійською мовою за допомогою розширення словникового запасу та програми з граматики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.