11

ЗАНЯТТЯ ЗА ПРОЄКТОМ «ДІТИ УКРАЇНИ»

Бібліотека-філія №3 для дітей та бібліотека-філія №5 Олександрійської міської ЦБС приєдналися до проєкту #WWO  «Діти України». Програма об’єднала 12 шестирічних дітей у навчанні через гру за методикою Element of Play, Learning Spaces, Music, Storytelling.

Навчання через гру, музика та розповіді історій – основні елементи цієї методики. Музика й танці – активізують мозкову діяльність, тому відповідно методиці, частиною наших занять є музично-ритмічні та рухливі ігри. У процесі спільної діяльності діти вчаться працювати командою. А цікавий елемент занять Storytelling – читання казкових історій разом з дітьми, сприяє покращенню їх креативного мислення і психосоціального стану.

Цього разу у колі маленьких друзів ми читали казочку Наталії Чуб «Жабеня Квак», бо тема заняття була «Живий світ навколо нас: жабки». Разом з дітьми створювали з в’язких пухнастих кульок своїх жабенят, з мозаїки вийшли також жабки, танцювали танок «Жабенят» та бавились, раділи, грали, посміхались – одним словом розвивались! Це було пізнавально, цікаво та весело!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.