2

ЗАНЯТТЯ ЗА ПРОЄКТОМ «ДІТИ УКРАЇНИ І ВІЙНА. КРОПИВНИЦЬКИЙ»

Як ви гадаєте, чи можуть бути динозаври художниками, скульпторами, музикантами та кумедними клоунами? Напевно ні, а діти, котрі відвідали чергове заняття «Діти України і війна. Кропивницький» на базі бібліотеки-філії № 5, спробували уявити цих велетенських створінь творчими натурами і ні в якому разі не страшними.

Читаючи авторську народну казочку «Динозаврова вежа» присутні познайомилися з чудернацькими назвами динозаврів, їхніми здібностями, спробували імітувати звички цих милих велетнів. Створивши гарний настрій завдяки рухливим іграм, майстер-класу «Веселий дракончик» та запальним танцям, дітлахи поласували смачненьким, але, на відміну від динозаврів, не листям солодких папоротей, а смачними та корисними фруктами.

Проєкт здійснюється за підтримки Міжнародної організації Worldwide Orphans Worldwide Orphans (WWO), яка допомагає змінити на краще життя вразливих дітей, сімей та спільнот, адаптуючи програми Element of Play® Learning Spaces, Music и Storytelling до нашої дошкільної освіти, розвитку навичок дітей, задоволення їхніх виявлених потреб з метою пом’якшення негативних наслідків стресу та травм на розвиток у ранньому дитинстві, здійснення психологічних змін і реабілітації родин, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.