7

ЗАНЯТТЯ ЗА ПРОЄКТОМ «ДІТИ УКРАЇНИ І ВІЙНА. КРОПИВНИЦЬКИЙ»: КОМАХИ

У світі живої природи є такі істоти, спостерігати за якими можна будь-де, бо живуть вони повсюди – у травичці, серед квітів та гілочок дерев, їх можна побачити літаючими в повітрі та мандруючими по землі. Це комахи.

Ось таку цікаву тему вивчали на цьому тижні дітлахи, що відвідують заняття у бібліотеці-філії №10 в рамках проєкту «Діти України і війна. Кропивницький».

Наші допитливі діти на занятті дізналися про спосіб життя та будову тіла комах; ознайомилися із правилами дбайливого ставлення до них; навчилися формувати елементарне уявлення про цілісність живої природи; розвивали загальну уяву, дрібну моторику, логічне мислення; активізували пам’ять.

Діти залюбки ознайомилися із найяскравішими представниками комашиного світу. Пограли в дидактичні ігри, переглянули тематичне навчальне відео. Займалися психогімнастикою, почитали цікаві книги: «Комахи», «Комахи та павуки», з яких довідались про найкращих представників комах та багато чого іншого. Традиційним став смачний перекус та чаювання.

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО “Обласний жіночий інформаційний центр” та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського “Діти України і війна. Кропивницький” за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.