5

ЗАНЯТТЯ «ЕМОЦІЙНІ СТАНИ»

Усе життя нас супроводжують емоції, які виражають наше ставлення до інших людей, світу та особисто до себе. Розпізнання власних емоцій та почуттів, вміння їх сприймати та виражати є однією з найважливіших складових ефективної взаємодії.

20 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС пройшло заняття «Емоційні стани» для студентів фахового коледжу культури і мистецтв, на якому фахівчиня Анастасія Євсейчик розповіла про види емоційних станів, та способи боротьби зі стресом. Студенти проаналізували свій поточний стан та попрактикували вправи на заспокоєння та зняття стресу.

На завершення учасники обмінялись один з одним особистим досвідом та порадами в боротьбі зі стресом.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.