7

ЕТНО-ЗУСТРІЧ «БОЖИЙ ДАР ЛЮБОВІ АНТОНЕНКО»

15 травня до читальної зали Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС завітали студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв на етно-зустріч «Божий дар Любові Антоненко».

Любов Михайлівна – олександрійська майстриня української вишивки, постійна учасниця етнічних фестивалів, різноманітних ярмарків  та виставок декоративно-прикладного мистецтва. Вона вишиває хрестиком тільки те, що їй до душі: рушники, сорочки, наволочки, ікони та картини.

Під час заходу вишивальниця розповіла про історію вишивки, техніки та матеріали, які використовує в процесі створення вишитих виробів.

До уваги студентської молоді Любов Михайлівна представила свої ексклюзивні вироби із колекції власних вишиваних доробків. Майстерне володіння веселкою кольорів робить вишиванки пані Любові яскравими й ніжними, задумливими й життєрадісними. Своїми руками вона створює свій творчий світ, у якому повноцінно та натхненно живе.

Вдивляючись у цю рукотворну красу, створену працьовитими руками майстрині, дивуєшся, де береться стільки енергії та терпіння, адже ця робота вимагає багато часу, кропіткої праці й неабиякого терпіння.

Зустріч була дуже корисною та пізнавальною, а учасники залишилися задоволені та вражені від отриманої інформації та вмінь талановитої олександрійки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.