4

ДІТИ ТА ГАДЖЕТИ: ЗАСІДАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО КЛУБУ

Сьогодні комп’ютером, планшетом та іншими гаджетами нікого не здивуєш. Ці сучасні дива техніки є у всіх будинках. І дослідження показують, що ситуація склалась безглузда: ґаджети створені, щоб слугувати людині, а часто людина стає їх заручником. Особливо небезпечно, коли з’являється залежність у дітей.

Тому чергове засідання Батьківського клубу було присвячене темі: «Гаджетоманія: подолання залежності дитини від гаджетів» та відбулося за участі фахівчині, журналістки, тренерки Катерина Карпенко. Вона детально висвітила важливі питання: чим загрожує дитині залежність від гаджетів; як зробити так, щоб комп’ютер не завдав шкоди, а був корисним;  як обмежити дитину у користуванні улюбленим телефоном.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійним фондом “Безпечне майбутнє” за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Чекаємо на вас щовівторка за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.