5

ДІВОЧИЙ БАТЛ «SUPERGIRL»

Мама – найдорожча людина в житті кожного. Саме їй присвячене щорічне свято, яке традиційно відзначається в Україні в другу неділю травня. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити й ступінь культури та розвитку суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. У цей день кожний вітає своїх дорогих мам з їх святом.

Працівники бібліотеки для юнацтва з нагоди Дня матері організували дівочий батл «Supergirl», запросивши вихованців Гуманітарного ліцею. Змагання між дівчачими командами на здобуття звання «Найкращі мамині помічниці» мотивувало до виконання всіх конкурсів на суперрезультат. Дев’ять спецзавдань проходили команди, у яких дівчата дуже старалися, а хлопці підтримували й оцінювали їхні можливості. Учасниці батлу показали гарні кулінарні здібності, хазяйновитість, креативність мислення, а також дівчачу винахідливість.

Останній конкурс «Дефіле» продемонстрував красу та жіночність дівчат, а перегляд викладки книг про матір ще раз підтвердив, що мамині помічниці – дуже розумні та сучасні в сфері літератури. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.