9

«ДОСЛІДЖУЄМО КОСМОС»: ЗАНЯТТЯ ЗА ПРОЄКТОМ «ДІТИ УКРАЇНИ І ВІЙНА. КРОПИВНИЦЬКИЙ»

Раз, два, три, чотири, п’ять

Почнемо космос вивчать.

Тут суцільний морок, дуже холодно і темно, тут немає повітря. Але є різноманітні планети, метеорити, зорі та сузір’я. І все таке незвичне, цікаве, величезне та частково досліджене.

Сьогодні, працівники бібліотеки-філії №10, разом зі своїми маленькими чомучками в рамках проєкту «Діти України і війна. Кропивницький» вивчали та досліджували зоряну країну – Всесвіт.

Дізналися: яка зірка знаходиться найближче до Землі та які є планети Сонячної системи, яка температура на тій чи іншій планеті та на якій відстані вони знаходяться від Сонця. Тепер, дітлахи знають яку планету називають Червоною та чи існує життя у Всесвіті взагалі.

Познайомилися з зоряними сузір’ями, почитали книги, переглянули цікаву та навчальну презентацію, пограли в ігри, з геометричних фігур створили ракету  та багато чого іншого.

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО “Обласний жіночий інформаційний центр” та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського “Діти України і війна. Кропивницький” за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.