6

ДОСЛІДЖЕННЯ ВОДИ: ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ДІТИ УКРАЇНИ І ВІЙНА. КРОПИВНИЦЬКИЙ»

У ній немає ані смаку, ані кольору, ані запаху. Її не опишеш словами, нею насолоджуєшся, вона дарує нам сили. Вона – найбільше у світі багатство. Вона не просто необхідна для життя, вона і є життя. Здогадалися про що мова? Ні!? Хм… А ось наші юні знавці, які відвідують заняття в рамках проєкту #WWO «Діти України і війна. Кропивницький» здогадалися майже відразу. Це – вода, такою була тема цього тижневого заняття.

Ох і весело ж сьогодні було у бібліотеці-філії №10. Різноманітні досліди та експерименти викликали неабияку цікавість у дітвори. З’ясували: в яких станах перебуває вода в той чи інший період року, для чого вона потрібна, чи має вона смак та колір, що важче вода чи олія, чи тонуть яйця у воді, що швидко розчиняється у воді та багато чого іншого. Проговорили тему забруднення води, водоймищ і планети Земля взагалі.

Спілкувалися, гралися, показували фокуси, читали та побували на майстер-класі, посмакували смаколиками.

Заходи проводяться у рамках проєкту ГО “Обласний жіночий інформаційний центр” та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського “Діти України” і війна. Кропивницький” за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.