8

ДЕНЬ ЩАСТЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Щастя забагато не буває. Кожна людина бажає бути щасливою, тож недарма навіть існує Міжнародний день щастя, який відзначається у цілому світі щороку 20 березня. 

Центральна міська бібліотека для дітей  приєдналася до святкування і зібрала своїх маленьких друзів, щоб у теплому сімейному колі створити рецепт щастя, подарувати веселі смайлики-усмішки та розважитися під час родинного свята «Діти – це щастя!».

У Міжнародний день щастя казкові герої Білочка, Крокодильчик та ельф Трояндочка вирушили на пошуки щастя, за Синім Птахом. Вони, разом із дітлахами, потрапили у країну Пригод, де розгадували кросворди та вікторини, танцювали та співали, згадували прислів’я та приказки про щастя. Різноманітні ігри, естафети та конкурси нікого не залишили байдужими.

Синя Птаха принесла учасникам заходу на своїх крилах чарівну квітку щастя, яка розквітла завдяки маленьким читачам: другокласникам Мультипрофільного ліцею та дітям з інвалідністю ГО «Віра».

Насамкінець кожна дитина отримала смайлик на згадку.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійним фондом “Безпечне майбутнє” за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.