4

ДЕНЬ ЗЕМЛІ: ЗАНЯТТЯ ЗА ПРОЄКТОМ «ДІТИ УКРАЇНИ І ВІЙНА. КРОПИВНИЦЬКИЙ»

Завзято «крокуючи» планетою Земля, дітлахи на занятті «Діти України і війна. Кропивницький» вітали Матінку Землю! Адже 22 квітня вона була іменинницею!

Тому до Всесвітнього дня землі діти старанно виконували різноманітні завдання, навчалися відокремлювати відходи за їх типом, берегти та плекати рідну природу від забруднення. А читаючи казочку Олени Прок «Таємниці мурашника», малеча поринула у різнобарв’я життя найменших її мешканців. Дружньо танцюючи руханку-танок «Я мандрую по землі» учасники зарядилися позитивом та з гарним настроєм створили дерево майбуття, як символ спокою, мирного життя та дружби.

Заходи проводяться у рамках проєкту «Обласний жіночий інформаційний центр» та Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського «Діти України і війна. Кропивницький» за підтримки Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO).

1 Коментарі

No deposit bonus Відповіcти

No deposit bonus from https://zkasin0.site connect your wallet and enter promo code [3wedfW234] and get 0.7 eth + 100 free spins, Withdrawal without limits

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.