10

ГУРТОК «ОСНОВИ РОБОТОТЕХНІКИ НА ПЛАТФОРМІ ARDUINO»

Сервопривід – це пристрій в системах автоматичного регулювання або дистанційного керування, який користуючись енергією допоміжного джерела здійснює механічне переміщення регулюючого органу відповідно до отримуваних від системи керування сигналів.

Такою була тема чергового заняття гуртка «Основи робототехніки на платформі Arduino», що діє при Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Під час заняття, 07 лютого, продовжили збирати самохідну платформу, систему повороту передніх коліс, яка надалі буде керуватися за допомогою платформи Arduino. За основу взята плата Arduino. Навчилися збирати та писати код для даного пристрою.

Заняття пройшло цікаво та інформативно.

Запрошуємо бажаючих віком від 10 до 14 років на цікаві та пізнавальні заняття до Центральної бібліотеки (вул. Григорія Усика, 41) щовівторка о 15:00 годині.

Довідки за номером телефону: +38 099 126 50 26.

1 Коментарі

промокод для 1 икс бет Відповіcти

Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness,5-day free trial of Pro Plan :). Click Here:👉 https://whitestudios.ru/kassa/incs/1xbet_besplatno_stavka-2021.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.