7

ГРА-КВЕСТ «МОВНИЙ ОЛІМП»

Здійснити мандрівку на Мовний Олімп запропонували юним поціновувачам української мови з Гуманітарного ліцею працівники бібліотеки для юнацтва. Нагода видалась особлива – Міжнародний день рідної мови. Під час захопливої квест-гри між командами «Паляниця» та «Солов’ї» учасники показали себе справжніми ерудитами та чудовими знавцями рідного слова.

Рухаючись від станції до станції, учні перевіряли свої різноманітні таланти. Чого тільки не доводилось робити учасникам двобою: відповідати на логічні та мовні питання, відрізняти суржик від нормативних варіантів, обирати правдиві факти про мову чи вигадані, декламувати відому поезію, складати власні поетичні рядки, розшифровувати фразеологізми, складати народні вислови про мову, добирати епітети до віночка «Наша мова» тощо.

Найбільший інтерес та азарт у присутніх викликала станція «Пісня – душа народу», де учні відчули себе учасниками популярної раніше гри «Відгадай мелодію», сприймаючи на слух класичне виконання українських пісень.

За результатами змагання перемогу все ж здобула команда «Паляниця». Та як би не закінчився квест, усі школярі залишились задоволеними, адже були активними, кмітливими та творчими. Продемонструвавши свої знання рідної мови, ці діти ще раз довели, що мова єднає українські серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.