4

ГОДИНА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ «ЛЮДИНУ ПРИКРАШАЮТЬ ДОБРІ ВЧИНКИ»

Поведінка – це дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя. Серед багатьох наук, без яких не обійтись людям, є дуже особлива і необхідна для всіх – наука спілкування з людьми, наука поваги один до одного, вміння поводитися так, щоб оточуючим було з нами приємно і зручно. Тож, такій важливій темі бібліотекарі присвятили годину етичної поведінки «Людину прикрашають добрі вчинки», яку провели для школярів Мультирофільного ліцею.

В ігровій формі бібліотекарка розкрила тему зустрічі та продовжила знайомити учнів із поняттями «добро» і «зло», чуйність, сміливість, егоїзм, усвідомлення дітьми відповідальності за думку, слово, вчинок; формувати судження щодо норм поведінки; збагачувати уявлення про добрі вчинки, розвивати логічне мислення; виховувати почуття чуйності, доброзичливості, небайдужості та повагу до людей.

Хлопчикам та дівчаткам дуже сподобались ситуативні вправи: «Галявина знайомств», «Доріжка білого та чорного», «Галявина моральних настанов», «Квітка правил та обов’язків», «Озеро етикету» під час яких пригадали прості правила етикету і поведінки в суспільстві та пообіцяли і надалі ними користуватися.

Захід організовано на дитячій точці СПІЛЬНО, яка працює в рамках реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі, внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє». 

Приєднуйтеся до наших цікавих та корисних заходів!

Чекаємо на вас за адресою: проспект Соборний, 102, Центральна міська бібліотека для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.