6

ВІРТУАЛЬНА АГРЕСІЯ: СПОСОБИ РОЗПІЗНАННЯ ТА ЗАХИСТ

Агресивна поведінка поширене явище, як в реальному, так і віртуальному житті. Однією із найгостріших проблем взаємодії дитини з інтернетом є небезпека зіткнення з агресивними нападами, які називають кібербулінгом. Кібербулінг – це знущання у віртуальному просторі, жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити іншу людину, в яких використовуються: мобільні телефони, електронна пошта, соціальні мережі тощо.

09 лютого, для учнів Ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи II ступеня, пройшов мікс корисних порад: «Віртуальна агресія: способи розпізнання та захист». Фахівчиня Анастасія Євсейчик розповіла про основні види кібербулінгу, пропонуючи різноманітні уявні ситуації, а діти вирішували, як варто вчинити у кожній з них. Учні поділилися власним досвідом користування Інтернетом, проявляючи активність у всіх обговореннях.

Зазнати кібербулінгу може будь-хто, незалежно від віку, статі. Важливо не залишати булінг безкарним та не сприяти його поширенню.

Не терпіть цькування мовчки!

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.