5

ВІЙНА… ДІТИ… ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

В нашій країні триває війна, що приносить страждання, небезпеку та велику смертність. Щодня трапляються нещасні випадки, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. Часто жертвами російських військових стають діти, в більшості випадків саме через необізнаність і притаманну їм цікавість підняти та роздивитись знахідку, яка може бути небезпечною.

Зважаючи на актуальність та важливість цієї теми в наш час, працівники бібліотеки-філії №10, спільно з провідним інспектором відділу запобігання надзвичайними ситуаціями Олександрійського РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Олександрійської ДСНС Печеним Артемом, провели для учнів 8-А класу Ліцею №10, урок із мінної безпеки «Війна… Діти… Вибухонебезпечні предмети», який познайомив присутніх з правилами мінної безпеки.

Учні із корисної та пізнавальної розповіді Артема Вікторовича дізнались про те, що таке вибухонебезпечні предмети, яких вони бувають видів, якими властивостями наділені, яка є потенційна небезпека, пов’язана з вибуховими пристроями та якими повинні бути дії у разі виявлення підозрілого предмета.

Також учні дізнались про окремі елементи парамедичної допомоги, зокрема техніку накладання на верхні кінцівки та шию джгута – турнікету та еластичного бинта, в разі масивних кровотеч.

Від правильних дій залежить життя та здоров’я як наше, так і оточуючих! Тому, в наш час є дуже важливими навички реагування на надзвичайні ситуації, базові знання з основ безпеки, адже вони зможуть убезпечити життя та здоров’я як під час війни, так і за мирного часу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.