21

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ-ПРОДАЖУ КАРТИН МІСЦЕВИХ ХУДОЖНИКІВ «ФАРБИ РІДНОГО МІСТА»

В останню неділю травня, наше рідне місто Олександрія відзначатиме свій день народження – 277 років! Це місто, яке має славне минуле, воно надзвичайно красиве, зелене, багате на творчих і талановитих людей. Олександрія – невичерпне джерело творчості та натхнення для багатьох митців нашого краю.

25 травня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулося відкриття виставки-продажу картин місцевих художників «Фарби рідного міста». На виставці представлені роботи відомих олександрійських художників: Олександра Охапкіна,  Еліни Кокошнікової, Наталії Ткаченко, Наталії Додатко, Лариси Добровольської, Валентини Безкоровайної, Катерини Капканець та Наталії Гриценко.

До уваги присутніх було представлено близько 40 картин, на яких зображено: площа Соборна, Вербова Лоза, топольки, Будинок Піщевича, ПК «Олександрійський театр», ПК «Світлопільський», місточок у парку ім. Т.Г. Шевченка, Будинок Штромберга та чудові квіти. У кожній картині відчувається індивідуальний стиль митця, власне бачення затишних куточків рідного міста. Реалістичні пейзажі наповнені світлом та душевним теплом.

Під час заходу бібліотекарі запропонували присутнім взяти участь в краєзнавчій вікторині «Олександрія – моє рідне місто». Усім хто правильно відповідав на запитання отримали на згадку брошку із зображенням символу міста – каштан.

З музичним вітанням на захід завітали вихованці ПК «Олександрійський театр» Альбіна Солонько та Єлизавета Пуговкіна.

Дана виставка є благодійною, тому всі охочі мали можливість придбати будь-яку картину, кошти з яких підуть на підтримку Збройним Силам України.

Виставка триватиме до кінця червня і кожен охочий зможе завітати до бібліотеки та не лише переглянути роботи наших талановитих олександрійських художників, а й придбати картину, яка до вподоби.

2 Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.