8

БІБЛІОТЕЧНІ ПОСИДЕНЬКИ

«ПІД ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИМ НЕБОКРАЄМ ДІТИ КАЗКУ ЛЮБЛЯТЬ І ЧИТАЮТЬ»

В центральній міській бібліотеці для дітей волонтери розпочали тиждень читаючої родини бібліотечними посиденьками «Під олександрійським небокраєм діти казку люблять і читають».

В рамках цих посиденьок, волонтери провели інсценізовані читання казки Василя Сухомлинського «Мильна Бульбашка». Читання казки із застосуванням інсценізації допомогло дітям краще зрозуміти сюжет, почути голоси героїв та побачити образи, що розширює їх уяву та стимулює фантазію.

Казка Василя Сухомлинського є дуже важливою для дитинства, оскільки вона несе в собі важливі моральні цінності, такі як доброта, милосердя та турбота про інших.

Дуже корисний та захопливий захід для дітей, який сприяв не лише залученню дітей до читання, а й створив теплу атмосфери в кімнаті казок.

Малюки отримали купу цікавих та незабутніх вражень від читання та спілкування!

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.