11

БІБЛІОТЕКАРІ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАТИСЯ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Для того, щоб продуктивно навчати інших, бібліотекарям потрібно постійно поповнювати власні знання, особливо якщо це стосується цифрової грамотності. Адже дуже важливо встигати за розвитком сучасних інформаційних технологій.

Тому обласний вебінар «Покращення DIGITAL-знань за допомогою сервісу «Дія» від фахівців Кіровоградської обласної універсальної наукової бiблiотеки iм. Д.I.Чижевського був сьогодні дуже доречним.

Бібліотекарки-менеджерки цифрової освіти, завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Наталя Андрійченко та провідна бібліотекарка Інтернет-центру Світлана Волкова розповіли про нові освітні серіали на платформі «Дія. Цифрова освіта», нові онлайн-послуги на порталі «Дія» та ключові функції мобільного додатку «Дія».

Адже нові освітні серіали від платформи «Дія. Цифрова освіта» максимально наближені до сучасного етапу життя нашої країни, отже і максимально потрібні мешканцям громад: «Школа без цькувань» (для вчителів і батьків), «Оперативна допомога при посттравматичному стресовому розладі», «Базові принципи працевлаштування та фінансової грамотності», «Робота з емоційним вигоранням», «Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних» тощо.

А вміння користуватися новими онлайн-послугами на порталі «Дія» значно полегшить і прискорить процес комунікації між людиною і державою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.