14

БІБЛІОТЕКАРІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ ЗАНЯТТІ

ОБЛАСНОЇ СКАЙП-ШКОЛИ АКТУАЛЬНИХ ЗНАНЬ І НОВОГО ДОСВІДУ

«МОВНИЙ ІНТЕНСИВ: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ БІБЛІОТЕКАРІВ»

Бібліотечні фахівці Олександрійської централізованої бібліотечної системи долучилися до заходу з підвищення кваліфікації – обласної скайп-школи актуальних знань і нового досвіду «Мовний інтенсив: лайфхаки для бібліотекарів» за першим навчальним модулем: «Офіційно-ділова комунікація в бібліотечній сфері».

Колеги з Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва надали детальну методично-практичну консультацію щодо оформлення планово-звітної документації.

Лекторка Ганна Лапко, бібліотекар науково-методичного відділу Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка, надала дуже багато цінних, корисних порад стосовно різних питань, з якими стикається бібліотекар щодня, готуючи звіти про роботу, плануючи свою діяльність помісячно, поквартально чи щорічно, створюючи описи проведених заходів тощо: ознаки офіційно-ділового стилю та особливості його застосування, технічні вимоги до бібліотечної документації, обов’язкові елементи звіту, написання і оформлення ділових листів, важливість мовної грамотності бібліотекаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.