4

АРТ-ЗАНЯТТЯ «РОЗВИВАЄМО УЯВУ ТА ТРЕНУЄМОСЯ СПІЛКУВАТИСЯ

Здається нічого не може бути легше за спілкування. Але виявляється, що це складний процес, якому треба навчатися і постійно вдосконалюватися в цьому.

Тренувалися екологічній взаємодії один із одним студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв під час арт-заняття «Розвиваємо уяву та тренуємося спілкуватися, що було проведено 27 березня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

За допомогою практичних порад учасники навчалися екологічному спілкуванню, розумінню себе та інших, а також тренували критичне мислення. Допомогли у цьому й настільні ігри, такі як: «Критикотики», «Dixit», «Talks».

Тож, запрошуємо вас у простір бібліотеки, щоб розвивати свої soft skills, граючи в настільні ігри.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.