6

АРТ-ЗАНЯТТЯ «НАМАЛЮЙ МУЗИКУ»

Як зняти напругу і стрес, подолати тривожність і страхи, гармонізувати свій внутрішній стан? В цьому допоможе малювання та музика, бо саме ці складові, як найкраще допомагають самовиразитися.

13 березня, у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС, відбулось арт-заняття «Намалюй музику», на якому студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв поринули у творчу атмосферу під керівництвом тренерки Анастасії Євсейчик.

Прослуховування музики має багато переваг для нашого здоров’я, як сказав грецький філософ Платон: «Музика – це для душі те, що гімнастика для тіла». Тож, учасники заходу намагалися висловити на папері малюнками чи фігурами те, що говорить музика, яку вони слухали. Таким чином студенти емоційно розслабилися і дозволили своїм почуттям вийти назовні.

Після малювання всі бажаючі мали змогу висловити свої думки та відчуття.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.