4

АРТ-ЗАНЯТТЯ «КРЕАТИВНИЙ ЧЕЛЕНДЖ»

Крістоф Німанн – ілюстратор, графічний дизайнер та автор дитячих книжок. Один з його головних принципів – натхнення та творчі ідеї приходять до людей, які наполегливо працюють, шукають виклики та пробують щось нове. Ваш мозок повинен генерувати нові зв’язки.

Підтримали челендж митця студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв на арт-занятті «Креативний челендж», що проходило 20 лютого у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Учасники поділилися з тренеркою, Аліною Касьяновою, своїм настроєм, уявивши себе погодою. А далі, відшукавши в своїх кишенях деякі предмети та розташувавши їх перед собою на папері почали створювати нову історію, якою б хотів цей предмет поділитися.

Тож, нагадуємо вам, що креатив та натхнення не працюють, якщо ви просто сидите і чекаєте, чекаєте і чекаєте…

Тому не бійтеся пробувати проявляти себе у різних видах творчості і тоді ви побачите красу світу, який вас оточує.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.