5

АРТ-ЗАНЯТТЯ «КОЛАЖУВАННЯ»

Колажування – це техніка, яка дозволяє поєднувати різні елементи в одне гармонійне зображення. Це можуть бути фотографії, малюнки, тексти та інші елементи. Колажі – це чудовий спосіб виразити свою творчість та створити унікальний витвір мистецтва.

Спробували колажування, давши волю своїй фантазії студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв під час арт-заняття «Колажування», що було проведено 20 березня спільно з Центральною бібліотекою Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру Аліна Касьянова познайомила учасників з основними етапами створення колажу та його характеристиками.

Заняття вийшло цікавим та захопливим! Юні митці навчалися обирати відповідні елементи для створення гармонійного зображення, а також дізнавалися про різні методи та техніки колажування, створювали щось нове з уже наявних елементів. Це дало можливість виразити свою творчість та індивідуальність через поєднання різних ідей та образів.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.