8

АРТ-ЗАНЯТТЯ «ДУМКИ НАВИВОРІТ» (РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ)

Емоційний інтелект є одним із чинників успішності. Він допомагає краще розуміти джерело виникнення своїх почуттів, впливає на мотивацію та проактивність людини, створює грунт для побудови адекватних і здорових соціальних відносин.

Дізнавалися про способи розуміння себе та інших студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв під час арт-заняття «Думки навиворіт», що відбулося 27 лютого у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру Аліна Касьянова за допомогою практичних вправ запропонувала учасниками дізнатися як навчитися розрізняти свої емоції та як керувати реакціями на них.

В ході арт-заняття студенти ознайомилися з безліччю технік, наприклад – управління емоціями «через тіло», через свої внутрішні мотиви тощо; визначали свої емоції, і як керувати ними; застосовували навички емпатії в спілкуванні.

Людина досягає мети тільки тоді, коли бачить, куди потрібно йти, і розуміє, що відбувається навколо. Той, хто не знає свого емоційного світу, йде по життю з закритими очима.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.