18

АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ДІТЕЙ

В центральній міській бібліотеці для дітей продовжуються цікаві заняття з англійської мови!

Заняття почалося з повторення абетки, діти разом з волонтерами пригадали всі літери та вчилися правильно їх вимовляти та писати. Далі повторили кольори та форми, хлопчики та дівчатка намалювали різні малюнки, а потім зафарбували їх улюбленими кольорами. Такі вправи, допомагають розвивати творчі здібності, моторику рук та психологічно розвантажитися.

Родзинкою сьогоднішньої зустрічі стала гра «Who am I?», де діти вгадували, кого їхні друзі зображували за допомогою міміки та жестів.

На завершення заняття волонтери з малятами згадали найпопулярніші англійські слова та фрази, такі як: «hello», «thank you», «please», «excuse me» та інші.

Цей урок був цікавим та веселим для дітей. Тут вони мали змогу вчитися новим словам та фразам та розвивати свою мовленнєву здібність.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

2 Коментарі

Crypto casino Відповіcти

Your bonus from http://gg.gg/13oh3t connect your wallet and enter promo code (3gSwd234) and get 0.5 eth + 300 free spins, Withdrawal without

Sarah Smith Відповіcти

Great news for Spanish-speaking kids! The Center for European Studies is continuing its popular activities with new projects! This includes learning about English language with kids together! These activities started with a visit to the animal shelter, and now kids are learning about English words together with their friends.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.