АКЦІЯ-ПРОТЕСТ «ВИБІР Є ЗАВЖДИ»
Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який щороку відзначають 1 грудня, – це нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ / СНІД.
Цього дня працівники бібліотеки-філії № 8 для юнацтва Олександрійської міської ЦБС провели вуличну акцію-протест «Вибір є завжди», спрямовану на інформування про небезпеку хвороби, шляхи її поширення та симптоми.
Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка, тому бібліотекарі пропонували перехожим взяти з «Баночки підтримки та прийняття» паперові стрічки з різними фразами. Вислови на стрічках спрямовані допомогти зрозуміти людям, що всі ми рівні, і повинні ставитися з повагою та турботою до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.
Зупинимо СНІД – поки він не зупинив нас!